Четец за Андроид

Въпроси, отговори и съвети за четенето на текстове със и без достъп до Мрежата.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
beertobeer
Мнения: 38
Регистрация: 26 декември 2008, 19:07

Четец за Андроид

Мнение от beertobeer »

Моля хора, които вече са ползвали такива приложения да споделят впечатления за стабилност, поддържани формати, интерфейс и т.н. Имам предвид Андроид 4.0 в таблет.
comitski
Мнения: 5
Регистрация: 20 април 2011, 10:21

Re: Четец за Андроид

Мнение от comitski »

Здравей. От около половин година ползвам Андроид и много чета. За мен най-добрата програма за четене и в Андроид и в Уиндоус е Cool reader. Инсталирал съм също FB reader и Moon+ reader. И трите ги има в Маркета. Таблета е Asus Nexus 7 с четириядрен процесор и Андроид 4.2.2.
gago89
Мнения: 21
Регистрация: 10 януари 2012, 21:02

Re: Четец за Андроид

Мнение от gago89 »

С две ръце за Cool Reader.Повече от година съм с него и нямам проблеми.Чете почти всички формати.Най-известните epub,txt,fb2,doc,html и др.
memmfis
Мнения: 4
Регистрация: 05 септември 2007, 16:20

Re: Четец за Андроид

Мнение от memmfis »

Ra1N

Re: Четец за Андроид

Мнение от Ra1N »

Две ръце за FBReader - най-добрия рийдър според мен :)
zmei
Мнения: 1
Регистрация: 23 септември 2013, 23:54

Re: Четец за Андроид

Мнение от zmei »

Cool reader - освен удобството и леснотата, притежава изключително много възможности за настройки и персонализация.
https://play.google.com/store/apps/deta ... coolreader
pechkov
Мнения: 715
Регистрация: 06 април 2009, 21:39
Местонахождение: Монтана

Re: Четец за Андроид

Мнение от pechkov »

CoolReader според мен е най-добър за е-книги.

EBookDroid пък освен обичайните формати чете също PDF и DejaVu, като превъртането е гладко дори на слаби машинки.

Не пречи да бъдат инсталирани и двете програми. :)
Когато инженерите конструират нещо дуракоустойчиво - тогава дураците стават по-изобретателни.
fantomas73
Мнения: 4
Регистрация: 13 април 2008, 15:56

Re: Четец за Андроид

Мнение от fantomas73 »

над 4 години си ползвам Wordoholic Reader ,семпъл и удобен
чукча-читател

Re: Четец за Андроид

Мнение от чукча-читател »

AlReader е истината според мен. Изключително удобен, поддържа всякакви формати, вкл. архивирани в .ZIP формат файлове, скинове - наспорил господ за всякакви резолюции. С много екстри, които липсват в останалите алтернативи, например автоматично сричкопренасяне на български, висяща пунктуация, пълно пренастройване на клавиши и жестове, специална версия за e-ink устройства... И не на последно място - продължава да се развива и усъвършенства доста бързо.
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Re: Четец за Андроид

Мнение от Mandor »

Всъщност всички изброени „преимущества“ се поддържат от CoolReader, плюс наличието на таблици и нормални бележки под линия.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости