Странен проблем с работното ателие

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
trooper
Мнения: 12
Регистрация: 06 юни 2011, 23:50

Странен проблем с работното ателие

Мнение от trooper »

Здравейте. От няколко дни имам странен проблем със секцията "Работно ателие". Забелязах, че се появи след като реших да си сменя потребителската парола. Става дума за следното: след като вече съм се логнал в сайта и реша да вляза в работното ателие, изведнъж се оказвам излязъл от профила си и дори да се опитам повторно да вляза през прозорчето "вход" просто не се получава, но... това се отнася само за секцията "Работно ателие". Премина ли от нея да речем в секцията "нови произведения" всичко е наред - логнат съм. Странна работа наистина, но се оказва и доста неприятен проблем, тъй като по този начин не мога да правя каквото и да било в работното ателие - да отбелязвам прогреса на някоя корекция, да поемам такава и т.н. Предполагам, че нещо се е получило при промяната на паролата ми, но какво точно и как да го оправя... нямам никаква представа :? Някакви идеи?
Аватар
Бам Бам
Мнения: 417
Регистрация: 29 октомври 2010, 17:36
Местонахождение: Папуа Нова Гвинея
Връзка:

Re: Странен проблем с работното ателие

Мнение от Бам Бам »

Пробвай да си изчистиш бисквитките на браузъра или да влезеш през друг браузър за проба.
trooper
Мнения: 12
Регистрация: 06 юни 2011, 23:50

Re: Странен проблем с работното ателие

Мнение от trooper »

Проблема е решен. Не ми стана много ясно как точно, но вече всичко е наред, а това е по-важно. :roll: Благодаря за помощта. :wink:
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости