William Diehl

Търсене и предлагане на помощ при сканиране. Теми за началната работа при цифровизацията.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Аватар
MikoBG
Мнения: 64
Регистрация: 13 февруари 2007, 02:30

William Diehl

Мнение от MikoBG »

Преборих се с техническите проблеми :D и сега на дневен ред е трупането на опит.
В библиотеката има само една книга на този автор.
Разполагам с "Еврика" (http://www.bard.bg/authors/?al=D&BookID=410) и тестово щракнах първите 65 страници. Пуснах ги за разчитане и малко отредактирах. Поразтърсих се в нета дали я има, но не можах да я намеря. На мен лично ми допадна и затова реших да опитам с нея. За съжаление библиотеката ми остана в България, а има интересни заглавия. Когато се прибера ще подбера туй онуй.

Та на въпроса, да продължавам ли? Или ще преоткривам топлата вода ! А по отношение на редакцията и формата ще очаквам малко помощ и/или съвети. Може би е добре да има нещо, сложено накъде, в което структурирано да е описан препоръчвания тип формат и изглед на окончателния вариант.

Е да или не ?! :oops:
Гост

Мнение от Гост »

Преди години Бард започнаха поредицата "Кралете на трилъра" с Уилям Дийл. Първите им няколко книги бяха негови. Мисля че трябва да се появят и книги различни от фентъзи. Да речем на издателства като Хермес, Бард, Обсидиан. Поне докато някое от тях не поведе борба с Борислав за авторски права. Мисля че усилията да го сканираш си заслужават. Благодаря предварително.
Владислав

Мнение от Владислав »

Това е един от любимитеми автори. За съжаление и мята библиотека остана в България!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости