Чичо Пей и Асма бей

— Започнали сте да сканирате/редактирате и сте срещнали проблем, напр. липсват страници
— Търсите издание, за да го сканирате
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
georgiev577

Чичо Пей и Асма бей

Мнение от georgiev577 »

Кой е автора на книгата за двете пакостни българчета чичо Пей и Асма бей и как да се появи в читанката! :?:
Аватар
Бам Бам
Мнения: 417
Регистрация: 29 октомври 2010, 17:36
Местонахождение: Папуа Нова Гвинея
Връзка:

Re: Чичо Пей и Асма бей

Мнение от Бам Бам »

Еню Кювлиев
Изображение
За да се появи тук трябва някой да я сканира и обрати в нужния формат.
С.Гаджев

Re: Чичо Пей и Асма бей

Мнение от С.Гаджев »

Много хубава книжка, имам я само половината, никой ли не разполага с цялата книга?!
iskrovi

Re: Чичо Пей и Асма бей

Мнение от iskrovi »

Имам книгата без корица и до 138 стр. вкл. Доста е стара,но ако някой може да намери остатъка и да се обработи,ще можем да я качим-с общи усилия разбира се.
iskrovi

Re: Чичо Пей и Асма бей

Мнение от iskrovi »

Да добавя.Има един сайт : koe-kakvo.com Опитах се да се свържа с тях,защото мисля,че имат цялата книга.Исках да ми изпратят само липсващите ми страници, но отговор нямам и до днес.Може още някой да се пробва може пък да успее.Имат и директен контакт,но аз запецнах на кода(не разбрах какво точно трябва да попълня в полето),така че и там ударих на камък.А книжката си струва труда да я направим.
Аватар
Еми
Мнения: 138
Регистрация: 26 януари 2012, 16:14
Местонахождение: София

Re: Чичо Пей и Асма бей

Мнение от Еми »

Книгата е продадена. Имах доброто желание да я купя от антиквари, но е изчерпана. Остава някой от лична библиотека да я осигури - аз се наемам със сканирането и корекцията.
Когато имаш желание - намираш начин. Когато нямаш желание - намираш оправдание.
Гост

Re: Чичо Пей и Асма бей

Мнение от Гост »

Здравейте на всички!
Това е първото ми включване тук. Като регистриран потребител.

Чудя се какво е положението с Чичо Пей и Асма бей. И дали мога да помогна с нещо за по-бързото й появяване в Читанка.
MsMaroon
Мнения: 1
Регистрация: 22 юли 2018, 11:24

Re: Чичо Пей и Асма бей

Мнение от MsMaroon »

Здравейте на всички!
Това е първото ми включване тук. Като регистриран потребител.

Чудя се какво е положението с Чичо Пей и Асма бей. И дали мога да помогна с нещо за по-бързото й появяване в Читанка.
Книжката я имам без началните страници и задната корица. Не съм наясно как точно сканирате, сега почвам да чета по тоя въпрос. Ще гледам да помогна с каквото мога с липсващите страници.
Аватар
Еми
Мнения: 138
Регистрация: 26 януари 2012, 16:14
Местонахождение: София

Re: Чичо Пей и Асма бей

Мнение от Еми »

Чудесно - iskrovi има началото, MsMaroon има края, изпращате ми парчетата по куриер, сканирам я и може и да се получи цяла книга. В случай че се решите - пишете ми на лични.
Когато имаш желание - намираш начин. Когато нямаш желание - намираш оправдание.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости