Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Хоб

— Започнали сте да сканирате/редактирате и сте срещнали проблем, напр. липсват страници
— Търсите издание, за да го сканирате
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Хоб

Мнение от petrovich »

Търси се втората книга „Кралска поръчка“ и третата книга „Тронът“ от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Хоб.
Приемат се, както сканирани изображения, така и временно предоставяне на хартиения носител. Корекцията на книгите е осигурена.
ferminadaza

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от ferminadaza »

Имам цялата трилогия на хартиен носител, но нямам възможност да ги сканирам - предоставям ги, но трябва да се уточни начинът на предоставяне, т.е. самата приемо-предавателна операция :)
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от petrovich »

ferminadaza написа:Имам цялата трилогия на хартиен носител, но нямам възможност да ги сканирам - предоставям ги, но трябва да се уточни начинът на предоставяне, т.е. самата приемо-предавателна операция :)
Ако се регистрираш ще мога да се свържа с теб, за да се уточним. :wink:
ferminadaza
Мнения: 1
Регистрация: 12 юни 2011, 21:41

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от ferminadaza »

Добре, и това го направих, макар мн. малко, да не кажа хич, не се въртя тук, но няма лошо )
shadowblack
Мнения: 8
Регистрация: 11 юни 2011, 22:35
Местонахождение: Пловдив

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от shadowblack »

ferminadaza написа:Имам цялата трилогия на хартиен носител, но нямам възможност да ги сканирам - предоставям ги, но трябва да се уточни начинът на предоставяне, т.е. самата приемо-предавателна операция :)
И аз така: Имам книгите, но нямам възможност да ги сканирам.
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от petrovich »

Много се радвам, че се появиха веднага желаещи. Ще карам по ред на номерата, така че дето се вика „Имаш поща“ ferminadaza.
snakeyes
Мнения: 3
Регистрация: 05 юни 2011, 15:39

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от snakeyes »

Значи тия 2 книжки ако ги направите - както казва баба ми - "ке ви цунем ръка" :)
ognena_dirq

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от ognena_dirq »

о, страхотно! аз ги търся отдавна, и на хартия ги няма никъде.ще съм много благодарна.имам продължението -- 4,5 и 6 на хартия: " мисията на шута", "лорд златен" и съдбата на шута" . бих ги предоставила, ако някой може и желае да ги качи.за връзка skype ми е "zelka1000"
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от petrovich »

ognena_dirq написа:имам продължението -- 4,5 и 6 на хартия: " мисията на шута", "лорд златен" и съдбата на шута" . бих ги предоставила, ако някой може и желае да ги качи.за връзка skype ми е "zelka1000"
Тези книги вече са налични, но все пак благодаря за предложението. :wink:
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от petrovich »

Благодаря на ferminadaza за предоставянето на книгите.
Galimundi
Мнения: 12
Регистрация: 12 август 2006, 14:09

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от Galimundi »

Аз вече се бях отчаял и ги прочетох на руски. Страхотно е че някой се е заел.
Аз знам, че нищо не знам ... Даже кой го е казал и това съм забравил.
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от petrovich »

Galimundi написа:Аз вече се бях отчаял и ги прочетох на руски. Страхотно е че някой се е заел.
Ами казвай, иначе като си мълчиш няма как да станат нещата. :wink:
Мина

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от Мина »

Хора, много благодаря за тези две безценни книги. И аз като много други вече се бях отчаяла от недосетливостта на БАРД да преиздадат една от най-успешните си поредици.
Тъй като отдавна никой не е мрънкал по въпроса, реших да поема щафетата - предвижда ли се качването на третата книга или да си потъна отново в отчаянието...? :) :) :)
Аватар
mrumenov
Мнения: 16
Регистрация: 30 юни 2010, 07:24
Местонахождение: гр. Пещера

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от mrumenov »

Третата книга "Тронът" е коригирана от forri и е със статут "Проверен", което означава, че ще се добави скоро. Търпение! През това време прочети нещо друго от Библиотеката.
По-упорито се стремим към новото, отколкото да пазим вече придобитото.
Аватар
forri
Мнения: 52
Регистрация: 22 януари 2007, 01:10
Връзка:

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от forri »

"Кралска поръчка" вече е качена в Библиотеката, а "Тронът" е обработена и е на една ръка разстояние да бъде качена :) Продължението също е страхотно, в момента се обработва и последната книга. Останалите са готови, но все още не са качени... В най-скоро време...
Аз сключвам своя договор със сатаната, за да ви кажа всичко, без остатък!!!
Yoana

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от Yoana »

Здравейте.
Отдавна търся третата част на "Придворният убиец". Никъде не мога да я открия.
Бихте ли ми помогнали да се сдобия с нея?
Сърдечно благодаря! :)
forri написа:"Кралска поръчка" вече е качена в Библиотеката, а "Тронът" е обработена и е на една ръка разстояние да бъде качена :) Продължението също е страхотно, в момента се обработва и последната книга. Останалите са готови, но все още не са качени... В най-скоро време...
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от drackon »

Йоана, книгите са качени в ,,Читанката". Ако търсиш книжния вариант, никаква надежда - и аз търся 2и3 книга. Поне ги прочетох тук и съм си ги свалил в четеца...
Аватар
forri
Мнения: 52
Регистрация: 22 януари 2007, 01:10
Връзка:

Re: Книга 2 и 3 от поредицата „Придворният убиец“ на Робин Х

Мнение от forri »

Yoana, всички търсим точно тази трета част и слава богу, че се намериха добри хора, които да я сканират, за да можем да си дочетем поредицата с удоволствие. За жалост издателите се изгавриха с всички читатели, вместо да издадат цялата поредица в еднакъв тираж или поне приблизително еднакъв, решиха точно тази част да я окастрят откъм бройки, за да може никой да не си попълни колекцията. къде ли не съм питала за тази книга, но... това е положението - ще я четем на електронни четци или на компютри...
А както и drackon каза - "Тронът", както и цялата поредица можеш да намериш тук в Библиотеката.
Приятно четене!
Аз сключвам своя договор със сатаната, за да ви кажа всичко, без остатък!!!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: един гост