Kakво е "замразена"?

Един е питал, друг — отговарял…
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
haotichen
Мнения: 4
Регистрация: 25 февруари 2012, 15:44

Kakво е "замразена"?

Мнение от haotichen »

Привет. В Ателието забелязвам, че има книги със статус "замразени". Не ми е напълно ясно за какво става дума, да кажем, в случая с "Метро 2034", която доста време беше така, предположих, че или е прекратена за момента работата по нея, или не са минали две години от издаването. В случая с книгите на А. Сапковски от поредицата за вещера, обаче, има такива със статус "Проверен (замразена)". Тук вече не разбирам изобщо. Защо са замразени? Кога ще бъдат размразени? Може ли малко разяснение за замразяването като цяло, моля?
Аватар
forri
Мнения: 52
Регистрация: 22 януари 2007, 01:10
Връзка:

Re: Kakво е "замразена"?

Мнение от forri »

хахааааа, ами ще бъдат "размразени", предполагам, след като мине 2 годишния срок от издаването им. подозирам, че такъв е случая с въпросната книга - без да съм проверила. иначе две са причините книгата да бъде замразена в ателието, едната, както вече казах - не са минали 2 години от издаването, другата - ако човекът, който я обработва е преустановил работата по книгата за известно време.
надявам се да съм ти била полезна.
Аз сключвам своя договор със сатаната, за да ви кажа всичко, без остатък!!!
haotichen
Мнения: 4
Регистрация: 25 февруари 2012, 15:44

Re: Kakво е "замразена"?

Мнение от haotichen »

Добре де, тогава защо въпросните книги от "Вещерът" могат да бъдат свалени от външен линк?
Аватар
Бам Бам
Мнения: 417
Регистрация: 29 октомври 2010, 17:36
Местонахождение: Папуа Нова Гвинея
Връзка:

Re: Kakво е "замразена"?

Мнение от Бам Бам »

Съдържанието на линкове с файлове, разположени извън chitanka.info не засяга по никакъв начин библиотеката, тъй като правилата й не важат извън нея. Всеки е свободен да качва каквото иска по други места в нета и носи отговорност за действията си.
haotichen
Мнения: 4
Регистрация: 25 февруари 2012, 15:44

Re: Kakво е "замразена"?

Мнение от haotichen »

Ясно. Благодаря и на двама ви за информацията!
Гост

Re: Kakво е "замразена"?

Мнение от Гост »

Искам да се включа в работата по Метро 2034, бихте ли ми обяснили как да стане това?
ВИждам, че процеса е на 49%, но какво значи това? Чакаме сканиране на останалите страници ли, някаква проверка ли се очаква?
Аватар
forri
Мнения: 52
Регистрация: 22 януари 2007, 01:10
Връзка:

Re: Kakво е "замразена"?

Мнение от forri »

ами... няма лошо, но като гледам работата по книгата доста отдавна е преустановена. последната актуализация на инфото е от 12.09.2010, т.е. преди година и половина :shock: а също така липса какъвто и да е файл, сканиран или текстови, така че няма как да се включиш, освен, ако не я сканираш сам и не започнеш всичко отначало. можеш също да опиташ се да се свържеш с TheReaper на лична и да го попиташ до къде е стигнал, ако изобщо ти отговори... нямаш голям избор :) успех ти желая.
Аз сключвам своя договор със сатаната, за да ви кажа всичко, без остатък!!!
biro
Мнения: 9
Регистрация: 09 януари 2012, 11:08

Re: Kakво е "замразена"?

Мнение от biro »

Аз го питах на лични още преди месец, но отговор няма. Мислех си, че има някъде качени файлове. Щом няма здраве да е.
Хубаво би било ателието да се преустрои, така че да изисква качване на сканираните файлове при създаване на ново произведение.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости